Gramofon Pioneer PLX-500 Czarny
Model PLX-500 jest inspirowany profesjonalnym gramofonem PLX-1000, co pozwala na uzyskanie ciepłego i wyraźnego dźwięku analogowego. To doskonały wybór, jeśli planujesz rozpocząć przygodę z winylami lub chcesz cieszyć się swoją kolekcją płyt w domowym zaciszu.
Minimalna długość ścieżki igły do wyjść zmniejsza zniekształcenia, a przełącznik wyjścia telefon/linia umożliwia bezpośrednie podłączenie do systemu audio lub aktywnych głośników, eliminując potrzebę zewnętrznego wzmacniacza.

Konstrukcja doskonała dla dźwięku
Zapisz swoją kolekcję winyli jako wysokiej jakości pliki cyfrowe, podłączając gramofon DJ-ski do komputera PC lub Mac przez wyjście USB. Używaj PLX-500 do miksowania i skreczowania winyli. Połącz gramofon z oprogramowaniem rekordbox dvs i kompatybilnym mikserem DJ-skim, używając płyty kontrolnej RB-VS1-K do odtwarzania i występów z plikami cyfrowymi.

Korzystaj od razu
Ten gramofon DJ-ski jest dostarczany z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do rozpoczęcia: pokrywą przeciwkurzową z uchwytem na okładkę płyty, matą antypoślizgową oraz srebrną wersją wkładki gramofonowej PC-HS01-S (w zestawie wkładka i igła).

Oprogramowanie rekordbox dvs
Korzystając z oprogramowania rekordbox dj, możesz zakupić pakiet rekordbox dvs Plus Pack, aby uzyskać kontrolę niskiego opóźnienia skreczowania na winylu kontrolnym z muzyką z biblioteki aplikacji rekordbox.

| Kolor | Czarny |
| Napęd | Bezpośredni |
| Wysokość | 159 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Kabel zasilający Osłona Przejściówka do płyt EP Slipmata Ciężarki równoważące Kabel zasilający Kabel USB |
| Waga | 10,7 kg |
| Szerokość | 450 mm |
| Prędkość obrotowa | 33-1/3 RPM 45 RPM 78 RPM |
| Informacje dodatkowe | Aluminiowy talerz |
| Sterowanie | Ręczne |
| Rodzaje wyjść | Phono/Liniowe |
| Funkcje dodatkowe | Sterowanie manualne Bezszczotkowy silnik |
| Wbudowany przedwzmacniacz | Tak |
| Złącze USB | Tak |











