Baseus Magnetic Mini Wireless Charging Power Bank 30W 10000mAh
Ładuj swoje urządzenia szybko i bezpiecznie. Mini powerbank Baseus posiada port USB-C i oferuje ładowanie bezprzewodowe. Jego pojemność to aż 10 000 mAh. Wyposażony jest również w wyświetlacz, który umożliwia sprawdzenie poziomu naładowania baterii w dowolnym momencie. Obsługuje protokoły szybkiego ładowania, takie jak PD 30 W.

Ładowanie przewodowe i bezprzewodowe
Powerbank umożliwia zarówno ładowanie przewodowe, jak i bezprzewodowe. Zastosowane technologie zapewniają oczekiwaną wygodę. Wspiera szybkie ładowanie przewodowe o mocy 30 W. Co to oznacza w praktyce? Twój iPhone 14 Pro osiągnie 50% naładowania w zaledwie 30 minut. Obsługuje także ładowanie bezprzewodowe o mocy 15 W.

| Kolor | Niebieski |
| Pojemność nominalna | 10 000 mAh |
| Liczba wyjść | 1 |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED |
| Waga | 210 g |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-C (In) |
| Prąd wyjściowy | 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Tak |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C |
| Jump starter | Nie |





















































