Inteligentna lampa IMAGEO WiZ Spots 2x5W W 27-65K TW
Inteligentny reflektor WiZ Imageo, umieszczony w stylowej i nowoczesnej białej obudowie, emituje dwa regulowane strumienie światła w ciepłej lub zimnej bieli. Możesz nim zarządzać za pomocą aplikacji WiZ lub głosowo w istniejącej sieci Wi-Fi. Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do internetu, aby natychmiast korzystać z inteligentnych funkcji. Możesz łatwo kontrolować oświetlenie będąc poza domem, planując automatyczne włączanie i wyłączanie światła. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń, takich jak koncentrator czy brama sieciowa.
Ten reflektor punktowy z kątem rozsyłu światła wynoszącym 36 stopni pomoże podkreślić grafikę lub inne ulubione elementy dekoracyjne w pomieszczeniu.

Uruchamiaj światła ruchem bez czujników
Technologia WiZ SpaceSense pozwala przekształcić punkty świetlne w czujniki ruchu. Mając w pomieszczeniu co najmniej dwie lampy WiZ, możesz włączyć funkcję SpaceSense w aplikacji WiZ, co sprawi, że światła będą automatycznie się włączać i wyłączać po wykryciu ruchu.

Zaprojektuj idealne oświetlenie
Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła, od energetyzujących i ziemnych po ciepłe i przytulne, lub po prostu wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby stworzyć w pomieszczeniu odpowiedni nastrój.
Nie musisz się martwić, że światła pozostaną włączone, gdy nikogo nie ma w domu. Możesz je wyłączyć z dowolnego miejsca za pomocą swojego smartfona.

Łatwe zarządzanie i certyfikat Matter
WiZ oferuje wiele sposobów na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia. Możesz regulować światła za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub używając istniejącego przełącznika ściennego do zmiany między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i skrótami Siri.
W aplikacji WiZ możesz sprawdzić, ile energii zużywają Twoje lampy. Dzięki raportom dziennym i tygodniowym możesz łatwo monitorować zużycie energii w domu.
Ten produkt posiada certyfikat Matter. Możesz go skonfigurować, sterować nim za pomocą preferowanej platformy inteligentnego domu i bezproblemowo integrować z innymi urządzeniami z certyfikatem Matter.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 690 lm |
| Kolor | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 620 g |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Sufitowa |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Szerokość | 250 mm 65 mm |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Dopasowywanie światła do codziennych czynności |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 5 W |



