Inteligentna lampa WiZ IMAGEO WiZ Spots 3x5W W 27-65K TW
Nowoczesny reflektor WiZ Imageo, zamknięty w stylowej białej obudowie, oferuje trzy regulowane strumienie światła w ciepłej lub zimnej bieli. Możesz nim zarządzać za pomocą aplikacji WiZ lub głosowo w istniejącej sieci Wi-Fi. Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do internetu, aby natychmiast korzystać z inteligentnych funkcji. Możesz łatwo kontrolować oświetlenie zdalnie, planując automatyczne włączanie i wyłączanie. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń, takich jak koncentrator czy brama sieciowa.
Ten reflektor punktowy z kątem rozsyłu światła wynoszącym 36 stopni doskonale podkreśli grafikę lub inne ulubione elementy dekoracyjne w pomieszczeniu.

Uruchamiaj światła ruchem bez czujników
Technologia WiZ SpaceSense pozwala przekształcić punkty świetlne w czujniki ruchu. Mając w pokoju co najmniej dwie lampy WiZ, możesz włączyć funkcję SpaceSense w aplikacji WiZ, co sprawi, że światła będą automatycznie reagować na ruch.

Zaprojektuj idealne oświetlenie
Wybieraj spośród różnych odcieni białego światła, od energetyzującego i ziemnego po ciepłe i przytulne, lub wybierz jeden z gotowych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu.
Nie musisz się martwić, że światła pozostaną włączone, gdy nikogo nie ma w domu. Możesz je wyłączyć z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

Łatwe zarządzanie i certyfikat Matter
WiZ oferuje wiele sposobów na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia. Możesz regulować światła za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub używając istniejącego przełącznika ściennego do zmiany między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i skrótami Siri.
W aplikacji WiZ możesz sprawdzić, ile energii zużywają Twoje lampy. Dzięki raportom dziennym i tygodniowym łatwo kontrolujesz zużycie energii w domu.
Ten produkt posiada certyfikat Matter. Możesz go skonfigurować, zarządzać nim za pomocą preferowanej platformy inteligentnego domu i bezproblemowo integrować z innymi urządzeniami z certyfikatem Matter.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 1035 lm |
| Kolor | Biały |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 1,0 kg |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Sufitowa |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Szerokość | 440 mm |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Dopasowywanie światła do codziennych czynności |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 5 W |



