Smart LEDowa lampa IMAGEO WiZ Spots 2x5W B 27-65K TW
Wbudowany reflektor WiZ Imageo, zamknięty w eleganckiej, nowoczesnej czarnej obudowie, emituje podwójny strumień światła w ciepłej lub chłodnej tonacji bieli. Steruj nim za pomocą aplikacji WiZ albo głosem w domowej sieci Wi-Fi. Wystarczy, że podłączysz urządzenie do internetu, aby korzystać z jego funkcji. Możesz zdalnie zarządzać oświetleniem, planując automatyczne włączanie i wyłączanie, nawet gdy nie ma cię w domu. Nie wymaga to dodatkowego sprzętu, takiego jak koncentrator czy brama sieciowa.
To punktowe oświetlenie z kątem rozsyłu 36 stopni, które świetnie podkreśli grafikę lub inne elementy dekoracyjne wnętrza.

Aktywuj oświetlenie ruchem bez czujników
Funkcja WiZ SpaceSense zamienia wybrane lampy w czujniki ruchu. Posiadając w pomieszczeniu co najmniej dwie lampy WiZ, możesz włączyć tę opcję w aplikacji, dzięki czemu światło będzie automatycznie włączać się i wyłączać po wykryciu ruchu.

Stwórz perfekcyjną aranżację świetlną
Wybieraj spośród szerokiej gamy odcieni białego światła, od energizującego i naturalnego po ciepłe i przytulne, albo skorzystaj z gotowych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby wprowadzić do wnętrza odpowiedni nastrój.

Prosta obsługa i certyfikat Matter
WiZ umożliwia sterowanie oświetleniem na wiele sposobów. Możesz regulować światło za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub tradycyjnego przełącznika, który pozwala na szybkie przełączanie między dwoma ulubionymi trybami. Produkt współpracuje z Google Home, Alexą i Siri.
Dzięki certyfikatowi Matter, konfiguracja i obsługa są jeszcze prostsze. Bezproblemowo połączysz go z innymi urządzeniami certyfikowanymi w tym standardzie, korzystając z wybranej platformy inteligentnego domu.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 690 lm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 620 g |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Sufitowa |
| Barwa światła | Biała |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Szerokość | 250 mm |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Dopasowywanie światła do codziennych czynności |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 5 W |



