Inteligentna lampa IMAGEO WiZ Spots 3x5W W 22-65K RGB RD
Trzy ruchome reflektory na eleganckiej, okrągłej podstawie sufitowej oferują wiele ciekawych możliwości oświetlenia wnętrza pięknym światłem i kolorami. Wybierz ustawienie świetlne dla konkretnej czynności, korzystając z funkcji oprawy Build-on Spots, lub pozwól aplikacji zająć się wszystkim dzięki automatycznym procedurom.
Ten kierunkowy reflektor pozwala na tworzenie świetlnych akcentów w dowolnym kącie. Wystarczy ustawić oprawę pod odpowiednim kątem, aby oświetlić ulubiony obszar lub przedmiot.

Łatwa konfiguracja i sterowanie
Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do sieci Wi-Fi, aby natychmiast uzyskać dostęp do inteligentnych funkcji. Możesz z łatwością zarządzać światłem, będąc poza domem, planując automatyczne włączanie i wyłączanie oświetlenia. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowych urządzeń, takich jak koncentrator czy brama sieciowa.
WiZ oferuje wiele sposobów na kontrolowanie inteligentnego oświetlenia. Możesz regulować światła za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub używając istniejącego przełącznika ściennego do zmiany między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i skrótami Siri.

Aktywuj światła ruchem bez czujników
Technologia WiZ SpaceSense pozwala przekształcić punkty świetlne w czujniki ruchu. Mając w pomieszczeniu co najmniej dwie lampy WiZ, możesz włączyć funkcję SpaceSense w aplikacji WiZ, co sprawi, że światła będą automatycznie włączać się i wyłączać po wykryciu ruchu.

Zaprojektuj idealną aranżację świetlną
Łącz różne tryby świateł białych i kolorowych, aby stworzyć idealne oświetlenie na każdą chwilę dnia. Możesz po prostu zapisać swoją nową aranżację i wybrać ją w dowolnym momencie za pomocą aplikacji WiZ lub głosu.
Wybierz dowolny kolor światła lub zastosuj dynamiczny tryb światła, który zaprojektowaliśmy dla Ciebie. Na przykład tryby Kominek lub Ocean pomogą Ci stworzyć niesamowitą atmosferę i poprawić nastrój.
Wybieraj spośród wielu odcieni światła białego, od energetyzującego i ziemnego po ciepłe i przytulne, lub po prostu wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby stworzyć w pomieszczeniu pożądany nastrój.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 1035 lm |
| Kolor | Biały |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 1,0 kg |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Sufitowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Szerokość | 210 mm |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Dopasowywanie światła do codziennych czynności |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 5 W |



