Inteligentne oświetlenie IMAGEO WiZ Spots 4x5W W 22-65K RGB SQ
Oprawa Built-on Spots wyposażona jest w cztery regulowane reflektory, osadzone w nowoczesnej, opływowej podstawie sufitowej o kształcie zbliżonym do kwadratu. Dysponuje mocą wystarczającą, by rozświetlić pomieszczenie kolorowym światłem we wszystkich kierunkach. Pomaga wybrać optymalną atmosferę świetlną dla różnych aktywności.
Dzięki temu kierunkowemu reflektorowi można podkreślić wybrany narożnik. Wystarczy ustawić go pod odpowiednim kątem, aby oświetlić wybrany obszar lub obiekt.

Prosta konfiguracja i wygodne sterowanie
Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do sieci Wi-Fi, aby od razu korzystać z funkcji inteligentnego oświetlenia. Możesz sterować światłem z dowolnego miejsca, planując automatyczne włączanie i wyłączanie. Nie wymaga to instalacji dodatkowego sprzętu, takiego jak koncentrator czy brama sieciowa.
WiZ daje wiele możliwości sterowania. Możesz regulować światło za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub tradycyjnego przełącznika ściennego, przełączając między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i Siri, co czyni obsługę jeszcze prostszą.

Aktywuj oświetlenie ruchem bez czujników
Funkcja WiZ SpaceSense zamienia punkty świetlne w czujniki ruchu. Jeśli w pomieszczeniu znajdują się co najmniej dwie lampy WiZ, można włączyć tę opcję w aplikacji, a światła będą automatycznie włączać się i wyłączać po wykryciu ruchu.

Stwórz idealną atmosferę świetlną
Wybieraj spośród szerokiej palety odcieni białego światła, od energizującego i naturalnego, po ciepłe i przytulne, albo skorzystaj z gotowych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby nadać pomieszczeniu odpowiedni nastrój.
Dobierz dowolny kolor światła lub skorzystaj z dynamicznych trybów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie. Na przykład tryby Kominek czy Ocean pomogą Ci stworzyć wyjątkową atmosferę i poprawić samopoczucie.
Mieszaj różne tryby białego i kolorowego światła, aby uzyskać idealne oświetlenie na każdą okazję. Możesz zapisać swoje ustawienia i wybrać je w dowolnym momencie za pomocą aplikacji WiZ lub głosu.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 1380 lm |
| Kolor | Biały |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Klasa energetyczna | G |
| Wysokość | 123 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Ochrona IP20 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Sufitowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Funkcje | Możliwość przyciemniania Dopasowywanie światła do codziennych czynności |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 5 W |





