Inteligentna lampa WiZ ELPAS Wall
Te wodoodporne, stylowe oprawy zasilane z sieci elektrycznej to nowoczesna odsłona tradycyjnego kinkietu zewnętrznego. Zainstaluj je w ogrodzie, na podwórku, balkonie lub werandzie, aby uzyskać 400 lumenów pięknego światła. Wybieraj spośród milionów kolorów, ciepłych i jasnych odcieni bieli oraz dynamicznych trybów oświetlenia, korzystając z sieci Wi-Fi.

Dostosuj oświetlenie
Zyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich inteligentnych funkcji, po prostu podłączając nowe lampy do istniejącej sieci Wi-Fi. Możesz zarządzać oświetleniem zdalnie i ustawiać harmonogramy, aby automatycznie je włączać i wyłączać. Wszystko to bez potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu. Upewnij się, że sterownik jest w zasięgu sieci Wi-Fi, a wszystkie połączone lampy będą w pełni kontrolowane nawet poza zasięgiem sieci.

Udekoruj swój ogród
Wybieraj spośród milionów intensywnych kolorów, od energetyzującej jasnej bieli po delikatną, ciepłą biel, aby stworzyć idealną atmosferę do aktywności na świeżym powietrzu. Możesz również wybrać gotowy dynamiczny tryb oświetlenia, taki jak Ocean, Las lub Impreza, aby stworzyć niesamowity nastrój i poprawić samopoczucie.
Różnorodność dynamicznych trybów oświetlenia tworzy wyjątkowy nastrój. Każdemu punktowi świetlnemu można łatwo przypisać inny kolor. Łącząc miliony odcieni światła lub różne tryby oświetlenia, stworzysz unikalne efekty wizualne dopasowane do Twojego stylu.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | E |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 164 mm |
| Waga | 565 g |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed zachlapaniem IP44 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Kinkiet |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 5000 K |
| Funkcje | Regulacja jasności Zmieniające się kolory |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 8,5 W |



