Inteligentna lampa WiZ ELPAS
Łatwe i bezpieczne w montażu kolorowe słupki LED o niskim napięciu można umieścić w ogrodzie, na tarasie, balkonie lub przed domem, aby stworzyć magiczną atmosferę na zewnątrz. Dzięki ponad 16 milionom kolorów, białemu światłu z możliwością regulacji od ciepłej do chłodnej barwy oraz dynamicznym trybom oświetlenia, możesz upiększyć swój dom i dostosować światło do odpowiedniego nastroju. Wodoodporne słupki można łatwo kontrolować za pomocą istniejącej sieci Wi-Fi. Połącz do pięciu słupków w szereg, aby efektownie oświetlić rośliny i ścieżki w ogrodzie.

Konfiguruj oświetlenie
Podłącz nowe światła do istniejącej sieci Wi-Fi, aby natychmiast uzyskać dostęp do wszystkich inteligentnych funkcji. Możesz zarządzać światłami zdalnie i ustawiać harmonogramy, które automatycznie włączają i wyłączają oświetlenie. Wszystko to bez potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu. Upewnij się, że sterownik znajduje się w zasięgu sieci Wi-Fi, a wszystkie połączone światła będą w pełni kontrolowane nawet poza zasięgiem sieci.

Upiększ swój ogród
Wybierz spośród milionów żywych kolorów, od energetyzującej jasnej bieli po delikatną, ciepłą biel, aby stworzyć idealną atmosferę do aktywności na świeżym powietrzu. Możesz również wybrać wstępnie ustawiony dynamiczny tryb oświetlenia, taki jak Ocean, Las lub Impreza, aby stworzyć niesamowitą atmosferę i poprawić nastrój.
Różnorodność dynamicznych trybów oświetlenia tworzy wyjątkowy nastrój. Każdemu punktowi świetlnemu można łatwo przypisać inny kolor. Łącząc miliony barw światła lub różne tryby oświetlenia, stworzysz unikalne efekty wizualne dopasowane do Twojej osobowości.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 518 mm |
| Waga | 1,4 kg |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Ogrodowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 5000 K |
| Funkcje | Regulacja jasności Zmieniające się kolory |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 3,6 W |



