Inteligentna lampa WiZ ELPAS
Aby rozszerzyć istniejącą instalację, wystarczy dodać kolejne zewnętrzne słupki WiZ. Oprawy niskonapięciowe są proste i bezpieczne w instalacji. Możesz je ustawiać i przestawiać według własnego uznania, bez potrzeby dodatkowego okablowania. Wykorzystaj swoją sieć Wi-Fi, aby kontrolować oświetlenie za pomocą głosu lub aplikacji WiZ.

Konfiguruj oświetlenie
Zyskaj natychmiastowy dostęp do wszystkich inteligentnych funkcji, po prostu podłączając nowe lampy do swojej sieci Wi-Fi. Możesz zarządzać oświetleniem zdalnie i ustawiać harmonogramy, aby automatycznie je włączać i wyłączać. Wszystko to bez potrzeby instalacji dodatkowego sprzętu. Upewnij się, że sterownik jest w zasięgu sieci Wi-Fi, a wszystkie połączone lampy będą w pełni kontrolowane nawet poza zasięgiem sieci.

Upiększ swój ogród
Wybieraj spośród milionów intensywnych kolorów, od energetyzującej jasnej bieli po delikatną, ciepłą biel, aby stworzyć idealną atmosferę do aktywności na świeżym powietrzu. Możesz także skorzystać z gotowych dynamicznych trybów oświetlenia, takich jak Ocean, Las czy Impreza, aby stworzyć niesamowitą atmosferę i poprawić nastrój.
Różnorodność dynamicznych trybów oświetlenia tworzy wyjątkowy nastrój. Każdemu punktowi świetlnemu można łatwo przypisać inny kolor. Łącząc miliony barw światła lub różne tryby oświetlenia, stworzysz unikalne efekty wizualne dopasowane do Twojej osobowości.

| Żywotność | 25 000 h |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Kolor | Czarny |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Klasa energetyczna | D |
| Zasilanie | Sieciowe Sieciowe |
| Wysokość | 518 mm |
| Waga | 1 kg |
| Łączność | Wi-Fi |
| Dodatkowe informacje | Ochrona przed pyłem i zachlapaniem IP65 |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) |
| Typ | Ogrodowa |
| Barwa światła | RGB |
| Regulacja jasności | Tak |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 5000 K |
| Funkcje | Regulacja jasności Zmieniające się kolory |
| Napięcie zasilania | 220 - 240 V |
| Moc | 3,6 W |



