| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 1521 lm |
| Klasa energetyczna | E |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 100 W |
| Wysokość | 142 mm |
| Waga | 0,1 kg |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Temperatura barwowa | 2200 K - 6500 K |
| Szerokość | 77 mm |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 13 W |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Dedykowane tryby świecenia Regulacja jasności Zmiany kolorów Harmonogram pracy |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |



