WiZ Wi-Fi BLE 40 W C37 E14 927-65 TW 3CT/6
Inteligentne żarówki, podobnie jak nasze codzienne przeżycia, mogą być niezwykle różnorodne. Ta żarówka WiZ ma klasyczny kształt C37 i oferuje dużą moc świetlną, a jednocześnie umożliwia dostosowanie białego światła LED do indywidualnych potrzeb i upodobań. Możesz zaplanować chłodne światło sprzyjające skupieniu lub ciepłe, przytulne światło idealne do relaksu – wybierz to, co najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom i przynosi najwięcej satysfakcji w domu. Wszystkimi źródłami światła można zarządzać przez Wi-Fi, używając aplikacji WiZ, pilota WiZ lub komend głosowych.

Zaprojektuj idealne oświetlenie
Zautomatyzuj swoje inteligentne oświetlenie, aby dostosowywało się do Twojej codziennej lub tygodniowej rutyny. Ustal, aby światła włączały się rano lub przed Twoim powrotem do domu i wyłączały się, gdy nie są potrzebne, oszczędzając energię. Łącz różne tryby białego i kolorowego światła, tworząc doskonałe oświetlenie na każdą okazję w ogrodzie. Zapisz swoje ustawienia i wybieraj je w dowolnym momencie za pomocą aplikacji, głosu lub akcesoriów sterujących. Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła, od energetyzującego i chłodnego po ciepłe i przytulne, lub wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby stworzyć odpowiedni nastrój w pomieszczeniu.

Uruchamiaj światła ruchem bez czujników
Technologia WiZ SpaceSense pozwala przekształcić punkty świetlne w czujniki ruchu. Mając w pomieszczeniu co najmniej dwie lampy WiZ, możesz aktywować funkcję SpaceSense w aplikacji WiZ, co umożliwi automatyczne włączanie i wyłączanie świateł po wykryciu ruchu. W aplikacji WiZ możesz również sprawdzić, ile energii zużywają Twoje lampy. Dzięki raportom dziennym i tygodniowym możesz łatwo monitorować zużycie energii w domu.

Zarządzaj oświetleniem jak chcesz, skąd chcesz
Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do sieci Wi-Fi, aby natychmiast uzyskać dostęp do inteligentnych funkcji. Możesz łatwo kontrolować światło, będąc poza domem, planując automatyczne włączanie i wyłączanie. Nie musisz się martwić, że światła pozostaną włączone, gdy nikogo nie ma w domu. Możesz je wyłączyć z dowolnego miejsca za pomocą swojego smartfona.
WiZ umożliwia sterowanie inteligentnym oświetleniem na wiele sposobów. Pozwala na regulację świateł za pomocą smartfona, głosu, pilota WiZ lub przy użyciu istniejącego przełącznika ściennego do przełączania między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i skrótami Siri.

| Żywotność | 15 000 h |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 40 W |
| Wysokość | 116 mm |
| Łączność | Wi-Fi |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2700 K - 6500 K |
| Szerokość | 39 mm |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 4,9 W |
| Liczba szt. w zestawie | 3 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Gwint | E14 |
| Kształt | Świeczka |

