| Żywotność | 15 000 h |
| Klasa energetyczna | F |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 50 W |
| Strumień świetlny | 640 lm |
| Moc | 6,7 W |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 5000 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Zawartość zestawu | Wi-Fi BLE 50W G95 E27 920-50 Amb 1PF/6 |



