WiZ Wi-Fi BLE 25 W G200 E27 920-50 Amb 1CT/2
Zainstaluj oświetlenie, które zostało zaprojektowane z myślą o miłośnikach stylu retro. Żarówka WiZ z bursztynowym wykończeniem doskonale nadaje się do lamp dekoracyjnych. Możesz wybierać spośród różnych odcieni bieli, od ciepłej po zimną, aby stworzyć idealny nastrój. Ustaw harmonogram włączania i wyłączania świateł zgodnie z codziennymi lub tygodniowymi nawykami, steruj oświetleniem za pomocą smartfona lub głosu, a także uzyskaj zdalny dostęp do świateł, nawet gdy jesteś poza domem. Światła WiZ łączą się z istniejącym routerem Wi-Fi, nie wymagając dodatkowego sprzętu.

Dostosuj oświetlenie do swojego dnia
Zautomatyzuj swoje inteligentne oświetlenie, aby dostosować je do codziennych lub tygodniowych nawyków. Zaplanuj, aby światła włączały się rano lub przed Twoim powrotem do domu i wyłączały się, gdy nie są potrzebne, oszczędzając energię. Łącz różne tryby białego i kolorowego światła, tworząc idealne oświetlenie na każdą chwilę dnia. Możesz zapisać swoją nową aranżację i wybrać ją w dowolnym momencie za pomocą aplikacji WiZ lub głosu.
Wybieraj spośród wielu odcieni białego światła, od energetyzującego i ziemnego po ciepłe i przytulne, lub wybierz jeden z zaprogramowanych trybów, takich jak Skupienie czy Relaks, aby stworzyć pożądany nastrój w pomieszczeniu. Możesz ściemniać światła do odpowiedniego poziomu za pomocą smartfona, akcesorium sterującego WiZ lub głosu. Nie ma potrzeby instalowania kosztownego ściemniacza.

Proste sterowanie i konfiguracja
Wystarczy podłączyć urządzenie WiZ do sieci Wi-Fi, aby natychmiast uzyskać dostęp do inteligentnych funkcji. Możesz łatwo sterować światłem, nawet będąc poza domem, planując automatyczne włączanie i wyłączanie światła. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego sprzętu, takiego jak koncentrator czy brama dostępu do sieci.
Steruj inteligentnym oświetleniem na różne sposoby. Nie musisz się martwić, że światła zostały włączone, gdy nikogo nie ma w domu. Możesz je wyłączyć z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. WiZ umożliwia również regulację świateł za pomocą głosu, pilota WiZ lub istniejącego przełącznika ściennego do przełączania między dwoma ulubionymi trybami. Współpracuje z Google Home, Alexą i skrótami Siri.

| Żywotność | 15 000 h |
| Odpowiednik tradycyjnej żarówki | 25 W |
| Strumień świetlny | 390 lm |
| Moc | 6,7 W |
| Łączność | Wi-Fi Bluetooth |
| Sterowanie | Aplikacja mobilna (Android, iOS) Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa) |
| Liczba szt. w zestawie | 1 |
| Dodatkowe funkcje aplikacji | Regulacja jasności Harmonogram pracy |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 5000 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Gwint | E27 |
| Kształt | Tradycyjny |
| Zawartość zestawu | Wi-Fi BLE 25W G200 E27 920-50 Amb 1CT/2 |



