Powerbank 3mk PowerHouse 20000mAh (2x USB-A 1x USB-C PD 20W)
Musisz zaraz wyjść, a bateria w telefonie się rozładowuje? Zamiast szukać ładowarek i czekać, zabierz ze sobą 3mk PowerHouse. To pojemny powerbank z 4 portami i technologią Multi-Charge. Umożliwia jednoczesne ładowanie 3 urządzeń mobilnych — szybko, efektywnie i bezpiecznie. Powerbank z Multi-Charge wspiera Twoją mobilność.

Bezpieczeństwo dzięki Pass-Through
Podłącz powerbank do źródła zasilania, nie przerywając ładowania swoich urządzeń. Dzięki technologii Pass-Through, jednoczesne i szybkie ładowanie nawet 3 różnych urządzeń mobilnych oraz samego powerbanku jest całkowicie bezpieczne. Zaawansowany system zarządzania energią zapewnia, że każde urządzenie jest ładowane z optymalną mocą. Z 3mk PowerHouse odnawiasz energię bez stresu i długiego oczekiwania.

Wskaźnik LED
Zastanawiasz się, jak dowiedzieć się, kiedy należy podłączyć PowerHouse do zasilania? Wbudowany wyświetlacz LED poinformuje Cię o aktualnym poziomie naładowania powerbanku. Wystarczy jedno spojrzenie, aby wiedzieć, ile energii pozostało.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Wysokość | 68 mm |
| Dodatkowe informacje | Wskaźnik LED Technologia Power Delivery Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Długość | 143 mm |
| Szerokość | 28 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Napięcie nominalne | 5 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Ładowanie urządzeń ze złączem | USB Typu-C USB Typu-A |
| Prąd wyjściowy | 2 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |

























































