| Kolor | Srebrny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,155 x 0,155 mm |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 44 W |
| Wysokość (z podstawą) | 434 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Waga | 5,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. Thunderbolt 3 - 2 szt. HDMI - 2 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. Wyjście audio - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. (z funkcją ładowania) USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel Thunderbolt 3 Kabel USB-A -> USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Szerokość | 612 mm |
| Czas reakcji | 6 ms (GTG) |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 98% Adobe RGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~21° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



















































