| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Wysokość (z podstawą) | 441 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Waga | 4,5 kg |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Crosshair Black Equalizer |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 180 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium FreeSync Premium |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 108% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | HDR ready |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



























































