| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 4000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Pobór mocy podczas pracy | 150 W |
| Wysokość (z podstawą) | 703 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 10W |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Waga | 13,4 kg |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) System Android 11.0 |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. S/PDIF - 1 szt. HDMI 2.0 - 3 szt. RS-232 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Wielkoformatowe (LFD) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Uchwyt ścienny Pilot Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Szerokość | 1233 mm |
| Czas reakcji | 6,5 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 400 x 200 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Nie |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |





