Pompka uniwersalna Motus Power Bank 4000 mAh
Elektryczna pompka Motus jest uniwersalna i posiada inteligentny system doboru ciśnienia z automatycznym wyłączaniem. Dzięki portowi USB-C, pompka Motus jest kompatybilna z większością urządzeń.
Za sprawą uniwersalnego wzornictwa i dołączonej szybkozłączki, możesz napompować powietrze do ciśnienia 150 psi. Pompka Motus umożliwia pompowanie różnych opon, a inteligentna technologia dostosowuje właściwe ciśnienie.
Urządzenie oferuje także dodatkowe funkcje, takie jak latarka i power bank.

Napompuj co tylko chcesz
Używając uniwersalnej pompki Motus, możesz napompować nie tylko opony rowerowe czy hulajnogi elektrycznej. Dzięki szybkozłączce z łatwością napompujesz opony w każdym pojeździe, a dołączone adaptery i igły pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości pompki Motus podczas podróży, ważnego meczu czy przed niespodziewaną imprezą.

| Kolor | Czarny |
| Kompatybilność | Uniwersalny |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany ekran cyfrowy Maksymalne ciśnienie do 150 psi Wbudowana latarka Funkcja Powerbank |
| Dołączone akcesoria | Igła do pompowania piłek Kabel USB-C Adapter dyszy Szybkozłączka |
| Złącza | USB-C - 1 szt. |
| Typ produktu | Pompka |
| Wysokość | 198 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Zasilanie | Akumulator |
| Pojemność baterii | 4000 mAh |
| Czas ładowania | do 300 minut Do 300 minut |
| Funkcje | Pompowanie opon i piłek Sprawdzanie stanu ciśnienia w oponach |







