| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, Rapid IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,184 x 0,184 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 100 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 575 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | G |
| Jasność | 440 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 100 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. Wyjście audio - 1 szt. DisplayPort 1.4a - 1 szt. USB Typu-B - 1 szt. USB 2.0 - 3 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 160 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Szerokość | 727 mm |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ Premium Pro FreeSync Premium Pro |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | DCI-P3: 95% sRGB: 125,7% Adobe RGB: 93,6% |
| HDR | Certyfikat Display HDR 600 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |



