| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 1300:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 394 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | D |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Wielkość plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |




























































