Cudy FS1010PG
Łatwo poszerz swoją sieć i podłącz wiele urządzeń za pomocą przełącznika Fast Ethernet Cudy FS1010PG. Posiada on intuicyjny design Plug&Play, nie wymagając dodatkowej konfiguracji. Dwa porty uplink 1 Gb/s umożliwiają podłączenie do innych urządzeń sieciowych, nie zajmując portów LAN z zasilaniem PoE. Metalowa obudowa biurkowa jest trwała i wspomaga odprowadzanie ciepła, co sprawia, że switch działa cicho, bez potrzeby wentylatorów.

Wybierz jeden z trzech trybów pracy
Dzięki wbudowanemu przełącznikowi łatwo zmienisz tryb działania switcha Cudy FS1010PG. Tryb VLAN izoluje ruch na każdym porcie LAN, zwiększając bezpieczeństwo. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu sygnału po kablu Ethernet z typowych 100 do nawet 250 metrów, co jest idealne dla sieci CCTV czy VLAN.

Wbudowane zasilanie PoE
Osiem portów przełącznika Cudy FS1010PG obsługuje zasilanie PoE w standardzie 802.3af/at, oferując łączny budżet mocy do 120 watów, z maksymalną mocą 30 W na port. Funkcja watchdog zapewnia ciągłą pracę wszystkich zasilanych urządzeń, automatycznie resetując zasilanie PoE w przypadku wykrycia błędu. Zasilaj kamery IP, punkty dostępowe i inne urządzenia.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się na co dzień? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zarzutu, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się nad wymianą sprzętu na nowy, niezawodny. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 1528 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 1,48 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| MTBF | 50 000 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | PoE Watchdog Praca w trybie half i full-duplex |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 2 szt. RJ-45 10/100 Mbps - 8 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 2 Gb/s |









