Cudy FS1010P
Łatwo poszerz swoją sieć i podłącz wiele urządzeń za pomocą przełącznika Fast Ethernet Cudy FS1010P. Posiada on intuicyjny design Plug&Play, co eliminuje potrzebę dodatkowej konfiguracji. Dwa porty uplink 100 Mb/s umożliwiają podłączenie do innych urządzeń sieciowych, nie zajmując portów LAN z zasilaniem PoE. Metalowa obudowa biurkowa jest solidna i wspomaga odprowadzanie ciepła, co sprawia, że switch działa cicho, bez wentylatorów.

Wybierz jeden z trzech trybów pracy
Dzięki wbudowanemu przełącznikowi łatwo zmienisz tryb działania switcha Cudy FS1010P. Tryb VLAN izoluje ruch na każdym porcie LAN, zwiększając bezpieczeństwo. Tryb Extend pozwala na wydłużenie zasięgu sygnału po kablu Ethernet z typowych 100 do nawet 250 metrów, co jest idealne dla sieci CCTV czy VLAN.

Wbudowane zasilanie PoE
Osiem portów przełącznika Cudy FS1010P obsługuje zasilanie PoE w standardzie 802.3af/at, oferując łączny budżet mocy do 120 watów. Maksymalna moc na jednym porcie może wynosić do 32 W. Funkcja watchdog zapewnia ciągłą pracę wszystkich zasilanych urządzeń, a w przypadku wykrycia błędu natychmiast wyłącza zasilanie PoE, aby zresetować sprzęt. Zasilaj kamery IP, punkty dostępowe i inne urządzenia.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Internet powinien działać bez zakłóceń, a jeśli coś jest nie tak, warto zastanowić się nad wymianą sprzętu na nowy, niezawodny. Jaki wybrać? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz – postaw na urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda będą tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex
| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Rozmiar tablicy MAC | 8 k |
| Ramka Jumbo | 1528 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 1,48 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| MTBF | 50 000 h |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Wysokość | 44 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | PoE Watchdog Praca w trybie half i full-duplex |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 10 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE+ 802.3at (PSE) do 32W PoE+ 802.3at (PSE) do 32 W |
| Przepustowość | 2 Gb/s |











