| Kolor | Czarny |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 666 mm |
| Szerokość | 260 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Regulacja | W poziomie Regulacja wysokości |
| Standard VESA | 400x400 400x200 100x100 200x100 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 55" |

















