| Kolor | Biały |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 873 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Maksymalny udźwig | 30 kg |
| Rodzaj | Podłogowy |
| Regulacja | W poziomie Regulacja wysokości |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x100 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 65" |

















