| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 1340 mm |
| Szerokość | 590 mm |
| Maksymalny udźwig | 35 kg |
| Rodzaj | Podłogowy |
| Regulacja | W poziomie Regulacja wysokości |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x100 200x200 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 70" |

















