| Kolor | Szaro-czarny |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 1162 mm |
| Szerokość | 607 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Rodzaj | Podłogowy |
| Regulacja | Regulacja wysokości |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x200 600x400 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 65" |

















