| Wysokość z podstawą | 927 mm |
| Liczba złączy HDMI | 4 szt. |
| Liczba złączy USB | 2 szt. |
| Wysokość bez podstawy | 856 mm |
| Złącze CI | Tak |
| Klasa energetyczna | G |
| Moc głośników | 2 x 15 W |
| Dołączone akcesoria | Podstawa telewizora Instrukcja obsługi Baterie do pilota Pilot Instrukcja obsługi |
| Szerokość | 1447 mm |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Seria | FQ |
| Typ telewizora | QLED |
| Smart TV | Google TV |
| Wbudowany tuner | DVB-T (cyfrowy naziemny) DVB-C (cyfrowy kablowy) DVB-S (cyfrowy satelitarny) DVB-T2 (cyfrowy naziemny) DVB-S2 (cyfrowy satelitarny) |
| Pozostałe złącza | Wyjście audio cyfrowe (optyczne S/PDIF) Wejście Ethernet RJ 45 (LAN) Wejście kompozytowe sygnału wideo Wyjście słuchawkowe Wejście antenowe |
| Funkcje tunera | HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Standard VESA | 400 x 200 mm |
| Średni pobór mocy | 136 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania) | 0,5 W |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Odtwarzane formaty | VP9 AV1 MPEG-4 AVI MKV ASF MP4 MPG FLV MP3 AAC AC3 EAC3 JPG JPEG BMP PNG MPEG WAV GIF FLAC MOV HEVC |
| Rozdzielczość | UHD 4K 3840 x 2160 |
| Łączność bezprzewodowa | Wi-Fi Bluetooth |
| Ambilight | Nie |
| HDR | Tak |
| Technologie dźwięku i obrazu | Dolby Digital + Dolby Digital Dolby Audio DTS Virtual:X Sound – system dźwięku przestrzennego Dolby Atmos |
| Aplikacje | Amazon Prime Video YouTube Netflix Google Play Store |
| Funkcje smart | Współpraca z asystentem głosowym Google |
| Standard HDR | HLG Dolby Vision HDR10+ |
| Częstotliwość odświeżania | 144 Hz |
| Technologie optymalizacji gier | AMD FreeSync™ |

























































