Girlanda LED Philips Hue Festavia (250 lampek)
Girlanda LED Philips Hue Festavia to zestaw 250 inteligentnych miniaturowych diod LED na 20-metrowym kablu. Girlanda LED Festavia stanowi wspaniałą ozdobę zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. To niezawodna dekoracja, która zawsze sprawdzi się w domu i ogrodzie. Wykorzystaj ją, aby dodać swojemu otoczeniu magicznego klimatu — na co dzień i podczas świąt.
Dzięki girlandzie Festavia możesz stworzyć gradientowe przejście kolorów wzdłuż całego kabla lub wybrać jeden kolor, aby uzyskać bardziej tradycyjny wygląd.

Idealna zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz
Girlandy Philips Hue Festavia są wodoodporne, co czyni je odpornymi na różne warunki atmosferyczne. Dzięki temu można ich używać zarówno w domu, jak i na zewnątrz — przez cały rok. Ponadto, dzięki zgodności z technologią LowVolt, można je podłączyć do tego samego zasilacza, co inne lampy zewnętrzne.

Ustaw swoją aranżację świetlną
Oprócz specjalnych aranżacji świątecznych, które pozwalają jeszcze bardziej poczuć atmosferę świąt, w Galerii aranżacji Hue dostępnych jest wiele innych opcji, które wyglądają pięknie po ich aktywacji dla girlandy Philips Hue Festavia. Dlatego to oświetlenie dekoracyjne sprawdzi się także na co dzień, a nie tylko podczas świąt.
Stwórz aranżację świetlną i nadaj jej unikalnego charakteru. Wybierz styl Liniowy (Linear), jeśli chcesz uzyskać liniowy efekt gradientu na całej długości jednego kabla, tryb Rozproszone, aby uzyskać losowy układ kolorów, lub Odbicie lustrzane, aby uzyskać efekt odbicia kolorów od środka kabla.
Spraw, by każda domówka była niezapomnianym przeżyciem. Dzięki mostkowi Hue (do nabycia osobno) girlanda zharmonizuje się z dźwiękami, dostosowując kolor i intensywność światła do muzyki, którą włączysz.

Dostosuj za pomocą aplikacji Hue
Skonfiguruj ustawienia aplikacji Hue, aby uzyskać natychmiastową kontrolę nad całym oświetleniem typu Girlanda LED oraz wszystkimi innymi światłami. W aplikacji Hue możesz także ustawić automatyzacje i zaprogramować inne funkcje.
Użyj aplikacji Hue, swojego głosu lub inteligentnych akcesoriów do sterowania oświetleniem typu Girlanda LED. Steruj nimi za pomocą poleceń głosowych po sparowaniu ich z asystentami inteligentnego domu, takimi jak Amazon Alexa, Siri i Google Assistant (wymagany sprzedawany oddzielnie mostek Hue Bridge).
Co więcej, dzięki łatwym w użyciu akcesoriom, takim jak regulator przyciemniania Philips Hue Dimmer switch lub przełącznik Hue Tap dial switch*, korzystanie z oświetlenia będzie wygodniejsze.
*Akcesoria do nabycia osobno.

| Żywotność | 15 000 h |
| Łączność | Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | Stopień ochrony IP54 |
| Typ | Zestaw |
| Długość | 20 m |
| Zawartość zestawu | Zasilacz |
| Sterowanie | Sterowanie głosowe (Asystent Google, Alexa, Siri) Aplikacja mobilna (Android, iOS) |
| Barwa światła | RGB |
| Możliwość cięcia | Nie |
| Temperatura barwowa | 2000 K - 6500 K |
| Napięcie zasilania | 220-240 V |
| Moc | 14 W |



