Cudy 10p GS1010PE
Cudy GS1010PE to gigabitowy przełącznik z 10 portami, zamknięty w kompaktowej obudowie do postawienia na biurku. Zapewnia przepustowość do 20 Gb/s, korzystając z 8 portów RJ-45 z funkcją POE oraz dwóch portów uplink. Rozszerz swoją firmową sieć, podłączając wiele urządzeń i jednocześnie je zasilając, takich jak punkty dostępowe, telefony VoIP czy kamery IP. VLAN z izolacją portów zwiększa bezpieczeństwo, umożliwiając separację ruchu między nimi. Tryb Extend na portach 7 i 8 pozwala na wydłużenie zasięgu transmisji sygnału po kablu Ethernet do 250 metrów.

Obsługa Power over Ethernet
Przełącznik Cudy GS1010PE umożliwia zwiększenie prędkości sieci dzięki 8 portom Gigabit Ethernet oraz dwóm gigabitowym portom uplink RJ-45. Każdy z ośmiu głównych portów obsługuje zasilanie w standardzie 802.3af/at. Łączny budżet mocy PoE wynosi do 120 W, a pojedynczy port może dostarczyć moc do 30 W (PoE+) lub 15,4 W (PoE). Funkcja PoE watchdog automatycznie wyłącza zasilanie portu, aby zresetować urządzenie w przypadku wykrycia błędu.

Wybierz inteligentnie
Rozważasz zakup urządzeń sieciowych? Nie jesteś pewien, jak produkty Cudy sprawdzą się w codziennym użytkowaniu? Przeczytaj opinię Roberta Koncewicza, redaktora portalu Geex.
Urządzenia sieciowe Cudy
Z internetem nie powinno być problemów, ponieważ ma on działać bez zarzutu. Jeśli coś nie funkcjonuje prawidłowo, warto zastanowić się, czy to nie wina sprzętu i czy nie nadszedł czas na nowy, niezawodny. Pytanie brzmi, na jaki sprzęt postawić? Odpowiedź jest prostsza, niż myślisz – wybierz urządzenia sieciowe Cudy. W tym przypadku ewentualne internetowe cuda mogą być tylko pozytywne.
sprawdź pełną recenzję na
Robert Koncewicz
Redaktor portalu Geex| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 10 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Bufor pamięci | 2 MB |
| Maksymalny pobór mocy | 120 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Wysokość | 40 mm |
| Szerokość | 222 mm |
| Dołączone akcesoria | Kabel zasilający Kabel zasilający |
| Dodatkowe informacje | VLAN PoE Watchdog Tryb Extend |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 x IEEE 802.3 IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 10 szt. |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 20 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |











