| Kolor | Czarny |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 388 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 155 mm |
| Kontrast dynamiczny | 3 000 000:1 |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-A -> USB-B Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Szerokość | 540 mm |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | USB 2.0 - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 75 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na telefon Uchwyt na kable |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| HDR | Nie |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Technologia synchronizacji | Nie posiada |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23,5° (do tyłu/w górę) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |

















































