| Rok premiery | 2023 |
| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 8 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Karta graficzna | Apple M3 (8 rdzeni) |
| Dysk | 256 GB SSD M.2 PCIe |
| Kamera internetowa | Facetime HD FaceTime HD |
| Procesor | Apple M3 (8 rdzeni, ARM) |
| Wysokość | 461 mm |
| Dołączone akcesoria | Przewód USB-C na Lightning Zasilacz |
| Pamięć RAM | 8 GB (pamięć zunifikowana) |
| Typ ekranu | Błyszczący, LED, IPS, Retina |
| Przekątna ekranu | 23,5" |
| Łączność | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Bluetooth |
| Dźwięk | Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane trzy mikrofony Wbudowanych sześć głośników |
| Kolor dominujący | Niebieski |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| System operacyjny | macOS Sonoma |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Rozdzielczość ekranu | 4480 x 2520 (4.5K) |
| Szerokość | 547 mm |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | Thunderbolt 4 - 2 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| Złącza - panel boczny | Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Klawiatura Apple Magic Keyboard Mysz Apple Magic Mouse |





















































