| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:10 |
| Wielkość plamki | 0,279 x 0,282 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 28 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 377 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Klasa energetyczna | F |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 25" |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 Typu-B - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szerokość | 547 mm |
| Czas reakcji | 4 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |













































































