Subwoofer Wilson SUB-9 czarny
Wilson SUB-9 to niewielki i świetnie brzmiący subwoofer w stylowym wydaniu Wilson. Wyposażony jest w 8-calowy (210 mm) głośnik niskotonowy z długim skokiem membrany, wytrzymałą obudowę oraz wbudowany wzmacniacz Klasy A/B o mocy 150 W. Dzięki temu oferuje solidne wsparcie dla niskich tonów zarówno w systemach kina domowego, jak i w zestawach stereo.

Materiały najwyższe jakości
Wytrzymały przetwornik 8" został wykonany wyłącznie z materiałów najwyższej klasy i starannie zaprojektowany oraz precyzyjnie zbudowany, aby idealnie dopasować obudowę i wzmacniacz, co zapewnia maksymalną wydajność przy każdej głośności.

Doskonałej jakości dźwięk
Obudowa z MDF gwarantuje wysokiej jakości dźwięk niskich tonów bez zniekształceń - brak niepożądanych rezonansów czy wibracji z obudowy. Dodatkowo, znakomity system Bass reflex zapewnia maksymalny efekt basowy.

Nowoczesne rozwiązania
Wilson SUB-9 można podłączyć do wszystkich wzmacniaczy stereo i amplitunerów AV. Ponadto, łatwo go dostosować do wymagań Twojego systemu dźwięku przestrzennego lub stereo. Subwoofer Wilson SUB-9 posiada wbudowany filtr dolnoprzepustowy – zaleca się ustawienie odcięcia niskich częstotliwości w amplitunerze na maksymalną wartość i regulację tego parametru bezpośrednio na subwooferze (pokrętło crossover) w celu uzyskania najlepszego efektu.

| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | 230V |
| Dodatkowe informacje | Kontrola fazy subwoofera: 0 - 180 Bezpiecznik sieciowy |
| Wysokość | 275 mm |
| Szerokość | 305 mm |
| Rodzaje wejść | 2 x RCA |
| Funkcje dodatkowe | Bass Reflex Regulacja częstotliwości odcięcia Regulacja głośności Filtr dolnoprzepustowy |
| Typ głośnika | Aktywny |
| Pasmo przenoszenia | 25 - 150 Hz |
| Średnica | 8" |

































