| Kolor | Czarny |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 30 000 mAh |
| Wysokość | 44 mm |
| Szerokość | 69 mm |
| Dodatkowe informacje | Zabezpieczenie przed przeładowaniem Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Zabezpieczenie przed nadmiernym rozładowaniem Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge Zabezpieczenie termiczne (OTP) |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB Typu-C - USB Typu-C |
| Długość | 148 mm |
| Napięcie nominalne | 20 V 15 V 5 V 9 V 12 V |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Prąd wyjściowy | 3,25 A 3 A |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Jump starter | Nie |
| Łączna moc | 65 W |































































