TP-Link TL-SG1006PP
TL-SG1006PP to gigabitowy switch biurkowy, który posiada łącznie 6 portów, z czego 4 obsługują zasilanie PoE. Całkowity budżet mocy wynoszący do 64 W jest idealny do tworzenia systemów monitoringu z kamerami IP. Dzięki wsparciu dla standardu 802.1p/DSCP QoS, zapewnia płynność ruchu wrażliwego na opóźnienia. Podłączenie typu Plug and Play eliminuje potrzebę konfiguracji i skomplikowanej instalacji.

Zaprojektowany do różnorodnych zastosowań
Pierwszy port jest zgodny ze standardem 802.3af/at/bt PoE++, oferując moc zasilania do 60 W, natomiast porty 2-4 są zgodne ze standardem 802.3af/at PoE+ i dostarczają do 30 W mocy na każdym z nich. Łączny budżet mocy PoE wynoszący 64 W dla wszystkich portów PoE umożliwia szerokie zastosowanie, takie jak monitoring w biurach, akademikach i małych przedsiębiorstwach. Jest w pełni kompatybilny z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi urządzeniami.

Zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu IP
TL-SG1006PP obsługuje tryb Extend, który pozwala na transmisję PoE na odległość do 250 m. Dzięki temu switch jest idealnym rozwiązaniem do rozmieszczania kamer IP na dużych obszarach. Dodatkowo, przełącznik automatycznie wykrywa i restartuje urządzenia zasilane przez PoE, takie jak kamery i punkty dostępowe, gdy przestaną działać lub nie odpowiadają. Zapewnia to stabilność pracy urządzeń bez konieczności monitorowania ich działania i ręcznego restartowania.

Bezpieczny i solidny
Kiedy całkowity pobór mocy przekracza 64 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portom o wyższym priorytecie, chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia również automatyczne wykrywanie wymaganej mocy PoE przez dane urządzenie i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.
Wytrzymała obudowa z wysokiej jakości metalu chroni wrażliwe komponenty przełącznika. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SG1006PP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy przeprowadzone zgodnie z rygorystycznymi standardami.

| Architektura sieci | Gigabit Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 6 |
| Rozmiar tablicy MAC | 4 k |
| Maksymalny pobór mocy | 72 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Wysokość | 25 mm |
| Szerokość | 158 mm |
| Dodatkowe informacje | QoS IGMP Snooping PoE Auto Recovery Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczne rozpoznawanie kabla krosowego (MDI/MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100/1000 Mbps - 6 szt. |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Przepustowość | 12 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x IEEE 802.1 p IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE++ 802.3bt (PSE) do 64W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W PoE++ 802.3bt (PSE) do 64 W |





