Przybliżenie kolorów pod kątem


Idealna płynność. Bez zakłóceń.
Lepsza ochrona oczu
-
![Porównanie trybu czytnika i bez niego.]()
Tryb czytnika
Ten tryb dostosowuje temperaturę barw i podświetlenie, co poprawia komfort czytania na ekranie.
-
![Porównanie z funkcją flicker safe i bez niej.]()
Flicker Safe
Funkcja Flicker Safe ogranicza migotanie ekranu, co pozwala na długotrwałą i komfortową pracę bez zmęczenia oczu.
Szybka i płynna rozgrywka

Bezproblemowa dynamika ruchu
-
![Black Stabilizer wyłączony.]()
Tryb Black Stabilizer
Ten tryb poprawia widoczność w ciemnych obszarach, ułatwiając wykrycie przeciwników i szybkie reagowanie podczas rozgrywki.
Włączony
Zwiększ widoczność w ciemnych miejscach

Prosta obsługa
Praktyczne i komfortowe rozwiązanie
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 456 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Pobór mocy podczas pracy | 24 W |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Zasilacz |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Dodatkowe informacje | Black Stabilizer Dynamic Action Sync Smart Energy Saving Reader Mode |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~20° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |




















































