TP-Link 6p TL-SF1006P (6x10/100Mbit, 2xPoE+)
TP-Link TL-SF1006P to przełącznik Fast Ethernet z 6 portami, który oferuje różnorodne opcje zasilania, w tym wsparcie dla PoE oraz zasięg transmisji Ethernet do 250 metrów. Solidna obudowa z wysokiej jakości metalu chroni delikatne elementy przełącznika, zapewniając jego długotrwałą i stabilną pracę. TL-SF1006P to urządzenie godne zaufania, co potwierdzają liczne testy przeprowadzone według surowych norm.

4 porty PoE o łącznej mocy 67 W
Zgodność z normą 802.3af/at PoE umożliwia dostarczanie do 30 W mocy na każdy port PoE. Łączna moc zasilania PoE wynosząca 67 W w przełączniku z 4 portami PoE to idealne rozwiązanie dla systemów monitoringu w biurach, akademikach i małych przedsiębiorstwach. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi.

Dla monitoringu wizyjnego
TP-Link TL-SF1006P został zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu IP. W trybie Extend zasięg transmisji PoE może wynosić nawet 250 metrów, co czyni przełącznik idealnym do rozmieszczania kamer IP na dużych obszarach. Tryb Priority, aktywowany jednym kliknięciem, pozwala na nadanie wyższego priorytetu portom 1–2, co zapewnia wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii
Kiedy całkowite zużycie mocy przekracza 67 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portom o wyższym priorytecie, chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia również automatyczne wykrywanie potrzebnej mocy PoE dla danego urządzenia, chroniąc zarówno urządzenia PoE, jak i te nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 6 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Ramka Jumbo | 2,000 B |
| Maksymalny pobór mocy | 74 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Wysokość | 25 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 6 szt. |
| Szerokość | 158 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af IEEE 802.3 at |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE+ 802.3at (PSE) do 30W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W PoE+ 802.3at (PSE) do 30 W |
| Przepustowość | 1,2 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |





