TP-Link TL-SF1008LP
Desktopowy przełącznik TP-Link TL-SF1008LP posiada osiem portów Fast Ethernet, z czego cztery wspierają zasilanie PoE. Instalacja typu plug and play nie wymaga dodatkowych ustawień. Metalowa obudowa wysokiej jakości chroni delikatne elementy przełącznika, zapewniając jego długotrwałą i stabilną pracę. TL-SF1008LP to niezawodne urządzenie, co potwierdzają liczne testy przeprowadzone według surowych norm.

4 porty PoE o łącznej mocy 41 W
Zgodność ze standardem 802.3af PoE umożliwia dostarczenie do 15,4 W mocy na każdy port PoE. Łączna moc zasilania PoE wynosząca 41 W w przełączniku z 4 portami PoE to idealne rozwiązanie dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych przedsiębiorstw. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi.

Dla systemów monitoringu IP
TP-Link TL-SF1008LP to przełącznik zaprojektowany z myślą o systemach monitoringu IP. W trybie Extend zasięg transmisji PoE może wynosić nawet 250 m, co czyni go idealnym do rozmieszczania kamer IP na dużych obszarach. Tryb Priority, aktywowany jednym kliknięciem, pozwala na nadanie wyższego priorytetu portom 1–2, co zapewnia wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo.

Inteligentne zarządzanie energią
Kiedy całkowite zużycie mocy przekracza 41 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portom o wyższym priorytecie, chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia również automatyczne wykrywanie potrzebnej mocy PoE dla danego urządzenia i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 8 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Ramka Jumbo | 2,000 B |
| Maksymalny pobór mocy | 47,1 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 4 |
| Wysokość | 27 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie half i full-duplex Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 8 szt. |
| Szerokość | 171 mm |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 u IEEE 802.3 i IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af |
| Dostęp | Przeglądarka WWW (GUI) |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 1,6 Gb/s |
| Typ obudowy | Biurkowy |



