TP-Link TL-SF1009P
Profesjonalny switch TP-Link TL-SF1009P został zaprojektowany do różnorodnych zastosowań. 8 portów Fast Ethernet PoE+ pozwala na zasilanie podłączonych urządzeń, takich jak systemy monitoringu IP. W trybie Extend zasięg transmisji PoE może wynosić nawet 250 m, co czyni przełącznik idealnym rozwiązaniem do rozmieszczania kamer IP na dużych obszarach.
Wytrzymała obudowa z wysokiej jakości metalu chroni wrażliwe elementy przełącznika. Tak solidne zabezpieczenie zapewnia długotrwałą i stabilną pracę urządzenia. TL-SF1008LP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy przeprowadzone według rygorystycznych standardów.

Do 65 W całkowitej mocy PoE
Zgodność ze standardem 802.3af PoE umożliwia dostarczanie do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 65 W całkowitej mocy zasilania PoE w przełączniku z 8 portami PoE+ to idealne rozwiązanie dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni kompatybilne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami i innymi.

Idealny do monitoringu IP
Tryb Priority oraz tryb izolacji portów Isolation Mode zapewniają bezproblemowe i bezpieczne działanie monitoringu. Możliwość nadania wyższego priorytetu portom 1–2 za pomocą trybu Priority, aktywowanego jednym kliknięciem, gwarantuje wysoką jakość aplikacji wrażliwych na opóźnienia, takich jak nagrania wideo. Tryb izolacji pozwala łatwo wydzielić ruch na portach 1-8, zapobiegając potencjalnym naruszeniom bezpieczeństwa i prywatności.

Inteligentne zarządzanie energią
Gdy całkowity pobór mocy przekracza 65 W, funkcja inteligentnego zarządzania energią wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach, chroniąc urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia również automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

| Architektura sieci | Fast Ethernet |
| Całkowita liczba portów | 9 |
| Rozmiar tablicy MAC | 2 k |
| Ramka Jumbo | 2,048 B |
| Szybkość przekierowań pakietów | 1,3 Mb/s |
| Maksymalny pobór mocy | 77 W |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Dodatkowe informacje | Praca w trybie full-duplex Tryb Extend Automatyczne krosowanie portów (Auto MDI-MDIX) Automatyczna negocjacja szybkości połączeń |
| Wysokość | 27 mm |
| Złącza | RJ-45 10/100 Mbps - 9 szt. |
| Szerokość | 171 mm |
| Typ obudowy | Biurkowy |
| Obsługiwane standardy | IEEE 802.3 x IEEE 802.3 af |
| Warstwa przełączania | 2 |
| Zarządzanie | Niezarządzalny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Power over Ethernet (PoE) | PoE 802.3af (PSE) do 15.4W PoE 802.3af (PSE) do 15.4 W |
| Przepustowość | 1,8 Gb/s |





