| Kolor | Czarno-biały |
| Maksymalna odległość od ściany | 700 mm |
| Dołączone akcesoria | Elementy montażowe |
| Wysokość | 423 mm |
| Szerokość | 674 mm |
| Standard VESA | 400x400 400x200 200x100 200x200 600x400 300x300 400x300 300x200 |
| Maksymalny rozmiar TV | 77" |
| Minimalna odległość od ściany | 35 mm |
| Maksymalny udźwig | 40 kg |
| Rodzaj | Ścienny |
| Regulacja | W pionie i poziomie |

