Kolumna Wilson RAPTOR 7 czarna
Podłogowa kolumna głośnikowa Wilson Raptor 7 to nowoczesna i stylowa konstrukcja w klasycznym czarnym odcieniu. Doskonale współgra z innymi elementami każdego wnętrza, wpisując się w estetykę zarówno subtelnych, jak i wyrazistych pomieszczeń. Obudowa typu Bass Reflex wysokiej jakości umożliwia uzyskanie znacznie lepszej efektywności głośnika w zakresie niskich tonów.

Dźwięk, który Cię zaskoczy
Jako największa w serii, kolumna Raptor 7 została wyposażona w 1-calowy tweeter z miękką kopułką oraz dwa 6,5-calowe przetworniki nisko-średniotonowe. Przetworniki te posiadają membrany z celulozy. Krótka tuba otaczająca głośnik wysokotonowy ma na celu poprawę efektywności pracy tekstylnego tweetera. Raptor 7 osiąga maksymalny poziom 110 dB (SPL). W przetwornikach zastosowano aluminiowe cewki, które skutecznie chronią przed przegrzaniem przy wysokich poziomach głośności.
Dolne pasmo zestawu Raptor 7 zaczyna się już od około 40 Hz. Kolumny bez problemu odtwarzają najwyższe częstotliwości sięgające 20.000 Hz. Przy impedancji 4-8 Ohm zalecana moc wzmacniacza powinna wynosić od 50 do 180 W, co daje szerokie możliwości podłączenia niemal każdego nowoczesnego amplitunera AV.

Konstrukcja i design
Stonowany projekt Raptor 7 to kompromis wzorniczy między klasyczną a nowoczesną kolumną podłogową, który z pewnością przyciąga uwagę. Smukły zestaw o wysokości ponad metra wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Powierzchnie obudowy zdobią słoje drewna oraz front polakierowany na wysoki połysk.
Czarny kolor podkreśla elegancję, a smukła sylwetka z łatwością wpasuje się w każde - nowoczesne i klasyczne wnętrze. Front kolumny osłonięty jest maskownicą wykonaną ze specjalnego tworzywa sztucznego. Oprócz walorów estetycznych pełni ona ważną funkcję, ograniczając niepożądane szumy i eliminując zabarwienia dźwięku. Kolumna, mimo że dość duża, zmieści się w każdym pokoju, dodając mu niepowtarzalnej klasy i szyku.

Pełne wrażeń kino domowe
Ostateczne brzmienie całego systemu zależy od odpowiedniego doboru parametrów kolumny kina domowego, ich rozmieszczenia w pokoju oraz jakości dźwięku. Zestaw Raptor 7 doskonale sprawdzi się jako kolumna frontowa. Moc i jakość dźwięku stanowią punkt odniesienia dla pozostałych kolumn, a jeśli oczekujesz zdecydowanego i mocnego brzmienia, trudno o lepszą propozycję.
Zestaw zawiera komplet kolców, które izolują od drgań pochodzących z podłoża. W komplecie znajdziesz także instrukcję obsługi kolumny, która ułatwi prawidłowy montaż i instalację w systemie audio.

| Skuteczność | 90 dB |
| Kolor kolumn | Czarny |
| Rodzaj głośnika | Kolumna podłogowa |
| Wysokość | 1000 mm |
| Szerokość | 195 mm |
| Dołączone akcesoria | Maskownice |
| Impedancja | 4 - 8 Ω |
| Typ głośnika | Pasywny |
| Konstrukcja głośnika | Głośnik wysokotonowy: 25 mm Głośnik nisko-średniotonowy: 2x 165 mm Dwudrożna |
| Pasmo przenoszenia | 40 Hz - 20 kHz |
| Funkcje dodatkowe | Bass Reflex Zalecana moc wzmacniacza 50 - 180 W |





























