iiyama ProLite XUB2792HSU-W6
Nowoczesny design od krawędzi do krawędzi sprawia, że ProLite XUB2792HSU z rozdzielczością Full HD jest doskonały do ustawień z wieloma ekranami. Technologia IPS gwarantuje precyzyjne i jednolite odwzorowanie barw oraz szerokie kąty widzenia. Odświeżanie 100 Hz w połączeniu z FreeSync poprawia płynność obrazu. Wysoki kontrast i jasność zapewniają świetną wydajność, na przykład przy projektowaniu zdjęć i stron internetowych.

Matryca w rozdzielczości Full HD
Matryce IPS są cenione za szerokie kąty widzenia i precyzyjne, naturalne odwzorowanie kolorów. Są idealne tam, gdzie kluczowe są kolory. Odświeżanie 100 Hz zapewnia lepszą płynność obrazu. Migotanie jest zminimalizowane, co zmniejsza zmęczenie oczu. Wyższa częstotliwość oznacza także łagodniejsze przejścia między kontrastowymi kolorami, płynniejsze sceny ruchu w filmach i grach oraz mniejsze migotanie kursora myszy.

Zdrowa i ergonomiczna praca
Ponadto, monitor iiyama XUB2792HSU-W6 posiada podstawę z regulacją wysokości do 150 mm. Technologia Flicker-free eliminuje migotanie dzięki regulacji jasności poprzez zmianę natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła zmniejsza emisję światła, które jest najbardziej szkodliwe dla oczu. Grasz z przyjaciółmi? Skorzystaj z głośników. Nie chcesz przeszkadzać? Podłącz słuchawki i zwiększ głośność.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,311 x 0,311 mm |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 544 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 150 mm |
| Monitor bezramkowy | Tak |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable Wbudowany HUB USB |
| Szerokość | 613 mm |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 4 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 0,4 ms |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 99% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~5° (do przodu/w dół) |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~45° (w lewo) ~45° (w prawo) |
| Powłoka matrycy | Matowa |





































































