Powerbank Xtorm Fuel 20000 mAh 35W biały
Z Xtorm Fuel zawsze będziesz mieć dodatkową energię. Dzięki imponującej pojemności 20 000 mAh, to urządzenie dostarcza wystarczającą ilość mocy, aby ładować sprzęty przez cały dzień, niezależnie od tego, czy jesteś w podróży, na spacerze, czy poza domem. Dodatkowo, powerbank został wykonany głównie z materiałów z recyklingu z certyfikatem GRS.

Bezpieczne i efektywne zasilanie sprzętów
Xtorm Fuel posiada dwa szybkie porty USB-C Power Delivery o mocy 35 W, które umożliwiają błyskawiczne ładowanie smartfonów, tabletów i innych urządzeń. Dodatkowo, akcesorium wyposażone jest w port USB-A o mocy 18 W. Wbudowane zabezpieczenia przed przeładowaniem, zwarciem i przegrzaniem chronią zarówno podłączone urządzenia, jak i sam powerbank przed uszkodzeniami.

| Kolor | Biały |
| Rodzaj ogniwa | Litowo-polimerowy |
| Pojemność nominalna | 20 000 mAh |
| Liczba wyjść | 3 |
| Dołączone akcesoria | Kabel USB-C |
| Dodatkowe informacje | Technologia Power Delivery Wbudowany wyświetlacz Możliwość ładowania trzech urządzeń jednocześnie Quick Charge |
| Wysokość | 30 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Ładowanie bezprzewodowe | Nie |
| Rodzaje złączy | USB Typu-A (Out) USB Typu-C (In/Out) |
| Jump starter | Nie |
| Długość | 140 mm |
| Łączna moc | 35 W |























































