| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 16:9 |
| Kontrast statyczny | 2 500:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Pobór mocy podczas pracy | 26 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,3 W |
| Wysokość (z podstawą) | 477 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast dynamiczny | Mega ∞ |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | Nie dotyczy |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1000R Crosshair Black Equalizer Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2 - 1 szt. HDMI 2.0 - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 2560 x 1440 (WQHD) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 75 x 75 mm |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Głośniki | Nie |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Wbudowany kalibrator | Nie |
| HDR | HDR 10 |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~2° (do przodu/w dół) ~18° (do tyłu/w górę) |



























































