| Wielkość pamięci karty graficznej | Pamięć współdzielona |
| Podświetlenie obudowy | Nie |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany moduł TPM |
| Wysokość | 409 mm |
| Dołączone akcesoria | Zasilacz |
| Pamięć RAM | 16 GB (LPDDR5, 5500 MHz) |
| Typ ekranu | Matowy, LED, IPS |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Łączność | Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth |
| Procesor | AMD Ryzen™ 5 7520U (4 rdzenie, 8 wątków, 2.80-4.30 GHz, 6 MB cache) AMD Ryzen 5 7520U (4 rdzenie, 8 wątków, 2.80-4.30 GHz, 6 MB cache) |
| Rodzaj gwarancji | Standardowa |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Przeznaczenie produktu | All in One |
| Szerokość | 540 mm |
| Maksymalna obsługiwana ilość pamięci RAM | 16 GB |
| Liczba gniazd pamięci (ogółem / wolne) | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Karta graficzna | AMD Radeon™ Graphics AMD Radeon Graphics |
| Dysk | 512 GB SSD M.2 PCIe |
| Wbudowane napędy optyczne | Brak |
| Złącza - panel tylny | HDMI - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Type-C - 1 szt. |
| Dołączone oprogramowanie | Partycja recovery (opcja przywrócenia systemu z dysku) |
| Kamera internetowa | HD |
| Dźwięk | Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kolor dominujący | Biały |
| System operacyjny | Microsoft Windows 11 Pro |
| Mysz i klawiatura w zestawie | Mysz bezprzewodowa Klawiatura bezprzewodowa |
| Zasilacz | 90 W |
| Architektura pamięci | Single-channel |























































