Zastąp iiyama ProLite XU2293HSU-B6 nowszym modelem
Niestety, ten model nie będzie już dostępny w sprzedaży ani produkcji. Poniżej znajdziesz porównanie tego monitora z jego następcą. Wybierz nowszy model iiyama Prolite XU2293HSU-B7, aby cieszyć się jeszcze większymi możliwościami.
monitor
iiyama ProLite XU2293HSU-B6
Czas reakcji
1 ms
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Kontrast statyczny
1000 : 1
Technologia synchronizacji
Adaptive-Sync
monitor
iiyama Prolite XU2293HSU-B7
Czas reakcji
1 ms (MPRT)
Częstotliwość odświeżania
100 Hz
Kontrast statyczny
1000 : 1
Technologia synchronizacji
Adaptive-Sync
Wielofunkcyjny monitor do domu i biura iiyama XU2293HSU-B6
Dzięki uniwersalnym funkcjom i niskim zużyciu energii, monitor iiyama XU2293HSU-B6 stanowi świetny wybór dla osób, które spędzają wiele godzin przed ekranem. Wysoka rozdzielczość będzie doceniana przez miłośników filmów i seriali, a duża przestrzeń robocza sprawdzi się podczas pracy z arkuszami kalkulacyjnymi. Elegancki design sprawi, że monitor będzie wyglądał świetnie zarówno w domu, jak i w biurze.

Zachwycające kolory i szerokie kąty widzenia matrycy IPS
Technologia IPS zapewnia wierne odwzorowanie barw i głębię kolorów, co sprawia, że obrazy są pełne życia i szczegółowe. Miłośnicy filmów docenią wysoką jakość obrazu, a szerokie kąty widzenia gwarantują, że każdy z widzów wokół ekranu będzie cieszyć się tym samym, bez utraty jakości czy głębi kolorów.

Wysoka rozdzielczość Full HD
Oglądanie ulubionych seriali w jakości Full HD to czysta przyjemność. Wyraźny obraz i szczegóły, na które wcześniej nie zwracałeś uwagi, sprawią, że wieczory z filmami będą jeszcze bardziej relaksujące. W pracy, dzięki ostrej i wyraźnej czcionce, edycja dokumentów stanie się łatwiejsza i mniej męcząca dla oczu.

Zadbaj o komfort swoich oczu
Funkcja Flicker-free eliminuje migotanie ekranu, kontrolując jasność poprzez regulację prądu, co chroni Twoje oczy. Dodatkowo, tryb redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję tego szkodliwego dla wzroku światła, pozwalając na dłuższe i wygodniejsze korzystanie z monitora.

Funkcja Advanced Contrast Ratio
Współczynnik kontrastu określa różnicę między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą, którą ekran może wyświetlić. Funkcja Advanced Contrast Ratio automatycznie dostosowuje kontrast i jasność obrazu do jego jasności, co szczególnie korzystnie wpływa na jakość obrazu w ciemnych pomieszczeniach, idealne podczas oglądania filmów czy grania w gry.

| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,249 x 0,249 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 17 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 359 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Szerokość | 492 mm |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Uchwyt na kable |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Kabel USB |
| Typ ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 21,5" |
| Złącza | HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. USB 2.0 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Przeznaczenie produktu | Do domu i biura (Home Office) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 96% sRGB: 72% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| HDR | Nie |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~22° (do tyłu/w górę) ~4° (do przodu/w dół) |



