| Kolor | Czarny |
| Rodzaj matrycy | LED, VA |
| Format obrazu | 32:9 |
| Wielkość plamki | 0,212 x 0,212 mm |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Kontrast dynamiczny | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Pobór mocy podczas pracy | 37 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | 0,5 W |
| Wysokość (z podstawą) | 539 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | F |
| Moc głośników | 2 x 3W |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Szerokość | 1090 mm |
| Dodatkowe informacje | Zakrzywienia ekranu - 1500R Przełącznik KVM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel DisplayPort Kabel USB-C Kabel USB Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi Kabel USB |
| Typ ekranu | Zakrzywiony |
| Przekątna ekranu | 44,5" |
| Złącza | RJ-45 (LAN) - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.1 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 Typu-B - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 3 szt. |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 5120 x 1440 (lDUAL-QHD) |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Czas reakcji | 0,8 ms (GTG) |
| Technologia synchronizacji | FreeSync™ |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 200 x 100 mm |
| HDR | Certyfikat Display HDR 400 |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~20° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Wbudowany kalibrator | Nie |



















































