| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,274 x 0,274 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 16,7 mln |
| Wysokość (z podstawą) | 406 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Czas reakcji | 1 ms (MPRT) 4 ms (GTG) |
| Szerokość | 540 mm |
| Dołączone akcesoria | Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Nie |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Złącza | AC-in (wejście zasilania) - 1 szt. DisplayPort 1.2a - 1 szt. HDMI 1.4b - 1 szt. Wejście mikrofonowe - 1 szt. VGA (D-sub) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | sRGB: 100% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Nie |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Nie |
| Przeznaczenie produktu | Dla graczy |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~5° (do przodu/w dół) ~23° (do tyłu/w górę) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 100 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1080 (FullHD) |





























































