Do 5 lat gwarancji Premium na monitory ASUS ProArt
Wykorzystaj możliwość bezpłatnego przedłużenia gwarancji do pięciu lat na monitory ASUS ProArt, zapewniając sobie spokój i skupiając się wyłącznie na swojej twórczej pracy.
Zarejestruj się TUTAJ i w kilku krokach wydłuż gwarancję bez żadnych opłat.

Podstawowe informacje
- Wysoka rozdzielczość 4K UHD (3840 x 2160)
- Matryca IPS zapewniająca szerokie kąty widzenia
- Technologia HSR-10 dla płynnego obrazu
- Odwzorowanie kolorów na poziomie 99% Adobe RGB i 95% DCI-P3
- VESA DisplayHDR 600 dla lepszej jakości obrazu
- Wbudowany kolorymetr z napędem silnikowym dla precyzyjnej kalibracji

Monitor dla grafików i fotografów ASUS ProArt PA24US
ASUS ProArt PA24US to profesjonalne narzędzie stworzone z myślą o edycji grafiki i fotografii. Wyposażony w matrycę IPS z szerokimi kątami widzenia i bogatą paletą barw, zapewnia wysoką jakość obrazu. Naturalne kolory i wysoki kontrast umożliwiają precyzyjną korektę zdjęć i grafik. Doświadcz zupełnie nowych wrażeń wizualnych z modelem ProArt PA24US.

Wygoda pracy na najwyższym poziomie
Wysoka rozdzielczość i szeroka gama kolorów tego monitora to nieodzowne narzędzia przy produkcji materiałów wideo 4K HDR. Fabryczna kalibracja gwarantuje wierne odwzorowanie barw, a szeroki zakres kolorów i Delta E poniżej 1 zapewniają wyjątkową dokładność. Złącze 12G-SDI umożliwia podłączenie do kart przechwytujących SDI PCIe lub urządzeń bezpośrednio przez SDI, co pozwala na nagrywanie nieskompresowanych filmów 4K i precyzyjne podglądy obrazu.

Realistyczne odwzorowanie kolorów
Monitor PA24US wykracza poza standardy branżowe w zakresie reprodukcji barw. Dzięki gamie obejmującej 99% Adobe RGB i 95% DCI-P3, a także głębi 10-bitowej, wyświetla ponad miliard kolorów. Jasność do 600 nitów pozwala na wierne oddanie najdrobniejszych szczegółów zarówno w ciemnych, jak i jasnych partiach obrazu, zapewniając niezwykle realistyczne efekty wizualne.

Inteligentna i samokalibracja
ProArt Display wyposażony jest w nowoczesną funkcję automatycznej kalibracji wbudowanego kolorymetru. Proces ten jest niezależny od oprogramowania i działa na dowolnym systemie operacyjnym. Kalibrację kolorów można także zaplanować i wykonać bezpośrednio z menu OSD wyświetlacza ProArt. Monitor jest kompatybilny z większością popularnych kalibratorów, takich jak X-Rite, Datacolor czy Klein, a także współpracuje z profesjonalnym oprogramowaniem Calman i Light Illusion ColourSpace CMS.

| Rodzaj matrycy | LED, IPS |
| Format obrazu | 16:9 |
| Wielkość plamki | 0,135 x 0,135 mm |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178 stopni |
| Liczba wyświetlanych kolorów | 1,07 mld |
| Wysokość (z podstawą) | 521 mm |
| Kąt widzenia w pionie | 178 stopni |
| Tuner TV | Nie |
| Moc głośników | 2 x 2W |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Kolor | Czarny |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Pobór mocy podczas pracy | 45 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku | < 0,5 W |
| Zakres regulacji wysokości (Height) | 130 mm |
| Dodatkowe informacje | Funkcja Picture-by-Picture (PBP) Funkcja Picture-in-Picture (PIP) Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wbudowany HUB USB |
| Czas reakcji | 5 ms (GTG) |
| Dołączone akcesoria | Kabel HDMI Kabel USB-C Kabel zasilający Kabel zasilający Instrukcja bezpieczeństwa Skrócona instrukcja obsługi |
| Technologia synchronizacji | Adaptive-Sync |
| Technologia ochrony oczu | Redukcja migotania (Flicker free) Filtr światła niebieskiego |
| Głośniki | Tak |
| Obrotowy ekran (PIVOT) | Tak |
| Przekątna ekranu | 23,6" |
| Złącza | DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. DisplayPort 1.4 - 1 szt. HDMI 2.0 - 2 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe - 1 szt. |
| Odwzorowanie przestrzeni barw | Adobe RGB: 99% sRGB: 100% DCI-P3: 95% |
| Możliwość montażu na ścianie - VESA | VESA 100 x 100 mm |
| Regulacja wysokości (Height) | Tak |
| Regulacja kąta pochylenia (Tilt) | Tak |
| Regulacja kąta obrotu (Swivel) | Tak |
| Przeznaczenie produktu | Dla grafika i fotografa |
| Zakres regulacji pochylenia (Tilt) | ~21° (do tyłu/w górę) ~3° (do przodu/w dół) |
| Częstotliwość odświeżania ekranu | 60 Hz |
| Rozdzielczość ekranu | 3840 x 2160 (UHD 4K) |
| Typ ekranu | Płaski |
| Wbudowany kalibrator | Tak |
| HDR | Certyfikat Display HDR 600 HDR 10 |
| Zakres regulacji obrotu (Swivel) | ~30° (w lewo) ~30° (w prawo) |
| Zakres obrotu (PIVOT) | ~90° (w lewo) ~90° (w prawo) |
| Predefiniowane tryby pracy | Custom Adobe RGB sRGB REC709 DCI REC2020 |





















































